Studio MATEOTATTOO jest studiem autorskim w którym tatuuje hiszpański artysta David Mateo. MATEO urodził się w Madrycie i wzrastał w wielokulturowej, wysławianej już przez Fenicjan Ceucie. Od najmłodszych lat interesował się sztuką w szerokim rozumieniu tego słowa. Po ukończeniu liceum artystycznego kontynuował edukację na uniwersytecie w Madrycie. To w tym mieście zaczął stawiać pierwsze kroki w sztuce tatuażu. Od początku był samoukiem. Pracując w różnych studiach zdobywał doświadczenie, poznawał różnorodne style i techniki tatuażu.

Kolejnymi etapami na drodze zawodowego rozwoju były Barcelona, Malaga oraz wyspa Lanzarote. W 2008 r. przyjechał do Krakowa gdzie z przyszłą małżonką inaugurowali otwarcie studia autorskiego przy ulicy Długiej. 

W naszym studio każdy klient traktowany jest indywidualnie, projekty tworzone są na miarę, w ścisłej współpracy z klientem tak, aby każdy tatuaż był niepowtarzalny, a przede wszystkim żeby jego właściciel był w pełni usatysfakcjonowany. Naszą inspiracją są sami klienci, którzy przychodzą z własnymi pomysłami, które to przekładane są na papier a później na skórę z dbałością o to by stworzyć ciekawą i niepowtarzalną kompozycję.